Star Tailors


Krejčovský salon Star Tailors (v překladu znamená Hvězdní krejčí), který vlastní Sandy a Karen, navštěvuje Prahu pravidelně od roku 2010. Krejčovský salon Star Tailors má dlouhou tradici a poskytují své služby již několik desítek let. Star Tailors mají tisíce spokojených klientů doslova po celém světě.

Jak to vše vzniklo?


Často jsem v minulých letech pracovně jezdil do Londýna a několikrát jsem si všiml reklamy, která zněla asi takto „Krejčí z Hong Kongu, kvalitní obleky na míru za bezkonkurenční ceny“. Dále pak následovala informace kde a kdy je možné oblek naměřit a objednat.

V roce 2009 jsem navštívil Hong Kong, který je mimo jiné i díky své britské tradici považován za „krejčovský pupek světa“. Nejznámější Hong Kongské krejčovství “U Sama“ šije například pro britskou královskou rodinu a americké presidenty. (http://www.samstailor.com/).

Řekl jsem si, že to také vyzkouším a pořídím si oblek a pár dalších věcí na míru. Vybral jsem si krejčovství Star Tailors, kde Sandy a jeho tým vzali moje míry a ušili mi oblek, kalhoty a několik košil. Byl jsem velice spokojen a při naší konverzaci jsem se dozvěděl, že Star Tailors pravidelně jezdí do Vídně, Frankfurtu a Londýna šít klientům obleky. Dohodli jsme se, že až budeme mít v Praze důstojné zázemí, zastaví se na své cestě po evropských metropolích i v Praze.

V dubnu 2010 jsme otevřeli v centru Prahy naši kavárnu Friends Coffee House. Její součástí je i konferenční místnost easymeeting.cz, která tvoří zázemí pro Star Tailors v průběhu jejich návštěv Prahy.

Mirek
Spolumajitel Friends Coffee House